Relacja - " Szalchetna Paczka"

Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Kiedy tylko paczki pojawiły się w domu dzieci od razu przystąpiły do ich otwierania. Szło im to niezwykle sprawnie. Z każdą paczką na ich twarzach oraz twarzach rodziców gościło co raz większe zdziwienie wymieszane z ogromną radością. Pani Małgorzata wzruszyła się i głos uwiązł jej w gardle. Mnogość niezbędnych artykułów oraz upominków przerosła najśmielsze oczekiwania rodziny. Największą radość sprawiła Dominikowi piłka, z którą postanowił spać. Oliwia zniknęła we własnym świecie muzyki, kiedy ujrzała słuchawki, a Maja nie chciała wypuścić lalki z rąk. Dzieci niezwykle ucieszyły zestawy do rysowania, które wywołały u nich serię zachwytów i wzdychnięć. Pani Małgorzata wręczyła Emilce zabawkę edukacyjną, która absolutnie pochłonęła małą. Pan Krzysztof z żoną w tym wielkim zachwycie odczuli jeszcze ulgę, bo wiedzieli, że na ten świąteczny czas ich rodzina jest szczęśliwa i bezpieczna.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Serdecznie dziękuję za współpracę. Ta edycja Szlachetnej Paczki była jednocześnie moim debiutem w roli wolontariuszki i jest mi niezwykle miło, że mogłam spotkać tak wspaniałego darczyńcę, jaką jest Pani i oczywiście uczniowie gimnazjum. Spełnienie wszystkich potrzeb rodziny i zorganizowanie prezentów było dla mnie niczym cud. W oczach Mai i Dominika byłam elfem (tak mnie nazwali), który dobrze zna św.Mikołaja, a więc Pani oraz uczniowie jesteście tym wyjątkowym, legendarnym i cudownym św.Mikołajem spełniającym marzenia dzieci i ich rodziny o spokojnych świętach. Jestem niezwykle dumna z gimnazjalistów i ich postawy wobec projektu. Cieszę się bardzo, że są jeszcze młodzi ludzie pragnący pomagać, którzy nie myślą tylko o sobie ale myślą, by dać coś z siebie dla innych. Miłość i dobro to jedyne rzeczy, których przybywa kiedy się nimi dzieli. Dzieci przygotowały prezent-laurkę i obrazek, które przekażę droga pocztową na adres gimnazjum. Życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i tego aby nadal zarażała Pani swoich uczniów miłością do drugiego człowieka, który potrzebuje pomocy.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
"Jesteśmy niezwykle wdzięczni za okazaną pomoc. Zaskoczyło nas, że darczyńca przy organizowaniu prezentów wziął pod uwagę marzenia dzieci i je spełnił. Dawno nikt nie okazał nam tyle serca."