Relacja " Szlachetna Paczka"

Szlachetna Paczka

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Przyjechaliśmy do rodziny późnym popołudniem. Kacperek nie umiał się nas doczekać – wcześniej dzwonił, a później, jak tylko podjechaliśmy, od razu zbiegł na dół. Paczek było sporo, więc już to zaskoczyło rodzinę. Mama z synem od razu zabrali się na otwieranie paczek. Kacpra najbardziej ucieszyła hulajnoga - cały czas się nią bawił podczas naszej wizyty, a to pozwoliło choć trochę odwrócić uwagę od reszty prezentów. Pani Emilia najbardziej cieszyła się z dużej ilości jedzenia, bo Kacper w ostatnim czasie sporo je i nie będzie musiała się martwić, czy będzie miała co włożyć do garnka. Była też zaskoczona lodówką, której tak na prawdę się nie spodziewała. Nie mogła również uwierzyć, że dostała skórzaną kurtkę, o której marzyła już od tak dawna. Kobieta raczej nie okazuje publicznie uczuć, a mimo to i uroniła łezkę, którą oczywiście starała się ukryć :). Rodzina byłą bardzo szczęśliwa, cieszyła się każdej, nawet najmniejszej rzeczy. Dzięki takim ludziom na nowo uwierzyła w dobro, w bezinteresowną pomoc i w drugiego człowieka. Pani Emilia stwierdziła, że nie spodziewała się, że otrzymają tyle dobra od obcych im ludzi. Na koniec nie umieliśmy się rozstać - było sporo emocji, nawet mimo tego, że kobieta starała się je ukrywać. Mimo wszystko to przede wszystkim radosny, uśmiechnięty i ciekawy Kacperek skradł wszystkim serca.
Co chce przekazać wolontariusz?
Od siebie mogę bardzo podziękować za każdą rzecz z osobna i wszystkie razem. Jesteście wspaniałymi nauczycielami i dziećmi, które pod okiem takich pedagogów wyrosną na dobrych ludzi. Z radości chciało mi się płakać podczas naszego spotkania. Cieszę się, że są tacy ludzie na świecie. Bardzo dziękuję, bo dzięki Wam wierzę, że są jeszcze ludzie dobrego serca. Zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt dla Wszystkich. Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu będziecie mieć siłę i chęci do pomocy. Pozdrawiam!
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Dziękują bardzo za każdą rzecz i zaangażowanie w przygotowanie paczki. Dziękują za wszystko i każdą rzecz osobno. Życzą zdrowych, wesołych świąt.