BIP
Menu główne

Strona główna

Informacje o szkole

Grono Pedagogiczne

Pracownicy obsługi

Historia

Jerzy Kukuczka

Hymn Szkoły

Informacje ogólne

Życie szkoły

Dziennik elektroniczny

Wydarzenia

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Galeria

Archiwum wydarzeń

Biblioteka


Świetlica


Pedagog Szkolny


Pielęgniarka szkolna


Doradca zawodowy


Stołówka Szkolna


Osiągnięcia uczniów
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

Projekty ogólnopolskie

Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji

Młodzi w akcji

Ogólnopolski projekt edukacyjny IPN

Lepsza Szkoła

Certyfikaty






Osiągnięcia 2012/13

Monika Gawron (IIIa) - laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Rosyjskiego;

Monika Gawron (IIIa) - I miejsce w IV Miejskim Konkursie Językowym "Poliglota w Gimnazjum"; 

Jolanta Augustak  (IIIa) - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Solidarność na Górnym Śląsku” w kategorii multimedialnej w roku szkolnym 2012/2013;

Magdalena Staniek (Ic) - II miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym;

Patryk Paszko (IIIa) - II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "MISTRZ ORTOGRAFII 2013";

Aleksandra Wajs (IIIa), Marcelina Chruścicka (IIIa) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Młody ratownik";

Marcin Filak (IIa), Jakub Piotrowski (IIa) - II miejsce w XXXIII Marszu na Orientację „Wiosna z kompasem”;

Jolanta Augustak  (IIIa) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim " Twardowskim o sobie" ;

Magdalena Staniek (Ic) - III miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny;

 Magdalena Staniek (Ic) - III miejsce w Powiatowym Konkursie o Henryku Sławiku i Josephie Antallu;

Magdalena Staniek (Ic) - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Jesienny ogród sztuk";

Rafał Grzegorz ( IIIb), Artur Baryła (IIIa) , Roman Bodzioch (IIIa), Sebastian Jakubczyk (IIIa), Piotr Steuer (IIIa), Patryk Paszko (IIIa), Marcin Filak (IIa), Sebastian Wróbel (IIa), Krzysztof Cesarz (Ia), Filip Barchan (IIIc), Sebastian Bielicki (Ib) - III miejsce w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej chłopców;

Robert Gajdzik (IIa), Paweł Nizgorski (Ib) - III miejsce w XXXIII Marszu na Orientację „Wiosna z kompasem”;

III miejsce w rozgrywkach finałowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców;

 IV miejsce  w rozgrywkach finałowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w koszykówce chłopców;

 Jolanta Augustak (IIIa) - wyróżnienie w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny;

Patryk Paszko (IIIa) - wyróznienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”  2013;


Kamil Sobczyk  (IIa) - wyróznienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim " Twardowskim o sobie" ;

Norbert Manowski (IIa), Mateusz Śliz (IIIb), Piotr Woźniak (IIIc)  - Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu;

Natalia Dudzik (IIIa) - Aktywność na rzecz  zwierząt w formie wolontariatu;

Logowanie
 
 
Rejestracja
Zapomniane hasło
Š
Dla Ucznia i Rodzica

Godziny dzwonków

Plan lekcji obowiązujący od 03.09.2018

Dodatkowe zajęcia 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Zebrania i konsultacje 2018/2019

Ważne terminy [.pdf]

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Nabór na rok szkoły 2018/2019

Ważne informacje dla rodziców

Projekty edukacyjne 2018/2019

Losy Absolwentów

Reforma edukacji

Prawo szkolne

Ewaluacja wewnętrzna



Kontakt

Portale edukacyjne

Sport

Ekologia i chemia

Zasady żywienia w szkole

Informacje dla ucznia i rodzica

Wygenerowano w sekund: 0.06 - 22 zapytań MySQL 1,679,897 unikalne wizyty