BIP
Menu główne

Strona główna

Informacje o szkole

Grono Pedagogiczne

Pracownicy obsługi

Historia

Jerzy Kukuczka

Hymn Szkoły

Informacje ogólne

Życie szkoły

Zastępstwa [.pdf]

Dziennik elektroniczny

Wydarzenia

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Galeria

Archiwum wydarzeń

Biblioteka


Świetlica
tworzenie strony
Pedagog
tworzenie strony
Pielęgniarka szkolna


Doradca zawodowy
tworzenie strony
Stołówka Szkolna
tworzenie strony
Osiągnięcia uczniów
2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

Projekty ogólnopolskie

Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji

Wkręć się w pomaganie

Oficjalna strona Wkręć się w pomaganie

Ogólnopolski projekt edukacyjny IPN

Certyfikaty






Osiągnięcia 2012/13

Monika Gawron (IIIa) - laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Rosyjskiego;

Monika Gawron (IIIa) - I miejsce w IV Miejskim Konkursie Językowym "Poliglota w Gimnazjum"; 

Jolanta Augustak  (IIIa) - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Solidarność na Górnym Śląsku” w kategorii multimedialnej w roku szkolnym 2012/2013;

Magdalena Staniek (Ic) - II miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym;

Patryk Paszko (IIIa) - II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "MISTRZ ORTOGRAFII 2013";

Aleksandra Wajs (IIIa), Marcelina Chruścicka (IIIa) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Młody ratownik";

Marcin Filak (IIa), Jakub Piotrowski (IIa) - II miejsce w XXXIII Marszu na Orientację „Wiosna z kompasem”;

Jolanta Augustak  (IIIa) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim " Twardowskim o sobie" ;

Magdalena Staniek (Ic) - III miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny;

 Magdalena Staniek (Ic) - III miejsce w Powiatowym Konkursie o Henryku Sławiku i Josephie Antallu;

Magdalena Staniek (Ic) - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Jesienny ogród sztuk";

Rafał Grzegorz ( IIIb), Artur Baryła (IIIa) , Roman Bodzioch (IIIa), Sebastian Jakubczyk (IIIa), Piotr Steuer (IIIa), Patryk Paszko (IIIa), Marcin Filak (IIa), Sebastian Wróbel (IIa), Krzysztof Cesarz (Ia), Filip Barchan (IIIc), Sebastian Bielicki (Ib) - III miejsce w Mistrzostwach Katowic w piłce ręcznej chłopców;

Robert Gajdzik (IIa), Paweł Nizgorski (Ib) - III miejsce w XXXIII Marszu na Orientację „Wiosna z kompasem”;

III miejsce w rozgrywkach finałowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców;

 IV miejsce  w rozgrywkach finałowych o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w koszykówce chłopców;

 Jolanta Augustak (IIIa) - wyróżnienie w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny;

Patryk Paszko (IIIa) - wyróznienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”  2013;


Kamil Sobczyk  (IIa) - wyróznienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim " Twardowskim o sobie" ;

Norbert Manowski (IIa), Mateusz Śliz (IIIb), Piotr Woźniak (IIIc)  - Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu;

Natalia Dudzik (IIIa) - Aktywność na rzecz  zwierząt w formie wolontariatu;

Logowanie
 
 
Rejestracja
Zapomniane hasło
Š
Dla Ucznia i Rodzica

Godziny dzwonków

Plan lekcji obowiązujący od 23.10.2017

Dodatkowe zajęcia 2017/2018

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Zebrania i konsultacje 2017/2018

Ważne terminy [.pdf]

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Nabór na rok szkoły 2018/2019

Ważne informacje dla rodziców

Projekty edukacyjne 2017/2018

Doradztwo zawodowe

Losy Absolwentów

Reforma edukacji

Prawo szkolne

Ewaluacja wewnętrzna



Kontakt

Portale edukacyjne

Zajęcia techniczne

Religia

Sport

Ekologia i chemia

Koło filmowe

Zasady żywienia w szkole

Informacje dla ucznia i rodzica

Wygenerowano w sekund: 0.15 - 22 zapytań MySQL 1,604,981 unikalne wizyty