BIP
Monitoring
Ważne informacje

Inspektor Ochrony Danych:
Michał Kaczorowski
iod.mkaczorowski@cuw.katowice.pl
tel. 32 606 13 23


Menu główne

Strona główna

Informacje o szkole

Grono Pedagogiczne

Pracownicy obsługi

Historia

Jerzy Kukuczka

Hymn Szkoły

Informacje ogólne

Życie szkoły

Dziennik elektroniczny

Szkoła Podstawowa 40 w Katowicach

Wydarzenia

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Galeria

Archiwum wydarzeń

Biblioteka


Świetlica


Pedagog Szkolny


Pielęgniarka szkolna


Doradca zawodowy


Stołówka Szkolna


Osiągnięcia uczniów
2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

Projekty ogólnopolskie

Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji

Młodzi w akcji

Ogólnopolski projekt edukacyjny IPN

Lepsza Szkoła

Certyfikaty







osiągnięcia 2014/2015

  K. Kamzela, O. Bochenek, S. Rybczak, M. Szoepe,B. Bielat, P. Ziok, K. Gieroń, P. Handziuk(IIb); M. Janda, W. Pietrzyk (IIIa); N. Drabczyk, Sz. Sadowski (IIIc) - I miejsce na etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Projekcie  IPN „O tym nie można zapomnieć” – spotkania z kobietami, które przeszły piekło obozów i łagrów.

J. Bade (Ia); J. Godula, W. Grobelski(1b); P. Datko, R. Filipiak,J. Jędrzejewski, J. Krzempek, J. Nowak (IIa);  K. Wożniak(IIb);  D. Janocha, P. Piekorz (IIIa); P. Jóźwik (IIIc) - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju „Kocham Ręczną”.

K. Majewski (IIb) - III miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego PTTK.

A. Wierzycka, I. Bartela, W. Wil (IIIb);  N. Zielińska (IIIc) -Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu w Ravensbruck”.

J. Muniak (1b); J. Rutkowska, N. Wojtas(IIa); B. Bielat, M. Szoepe (IIb);  W. Raus(IIc);  S. Brańka, B. Hejlman, W. Will (IIIb); A. Zięba (IIIc) - Finalistki Mistrzostw Katowic w Piłce Nożnej dziewcząt.

P. Błaszczyk (Ib); M. Wajs (IIIc) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”

M. Janda, J. Kapłon,M. Michalski,W. Pietrzyk (IIIa); M. Klaja, I. Bartela, K. Marcinkowska (IIIb) - kwalifikacje do wystawy w Międzynarodowym konkursie plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los”.

J. Bade (Ia); J. Godula(Ib); M. Grela (IIa) - VI miejsce w Mistrzostwach Katowic w Tenisie Stołowym

M. Jarosik (Ia) - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „PANDA”.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
 
 
Rejestracja
Zapomniane hasło
Š
Dla Ucznia i Rodzica

Godziny dzwonków

Plan lekcji obowiązujący od 03.09.2018

Dodatkowe zajęcia 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Zebrania i konsultacje 2018/2019

Ważne terminy [.pdf]

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Nabór na rok szkoły 2019/2020

Nabór do klasy sportowej na rok szkoły 2019/2020

Ważne informacje dla rodziców

Projekty edukacyjne 2018/2019

Losy Absolwentów

Reforma edukacji

Prawo szkolne

Ewaluacja wewnętrzna



Kontakt

Portale edukacyjne

Sport

Ekologia i chemia

Zasady żywienia w szkole

Informacje dla ucznia i rodzica

Wygenerowano w sekund: 0.05 - 25 zapytań MySQL 1,887,122 unikalne wizyty