Osiągnięcia 2020/2021

Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym " Świetlik " :

Martyna Urych - klasa III

Franciszek Musioł - klasa II

Milena Pietryka - klasa II

I miejsce w Międzywojewódzkim konkursie plastycznym " Wierzę , ratuj mnie w mojej wierze" w kategorii szkoła podstawowa klasa IV - Krzysztof Dyrcz klasa IV

II miejsce w Międzywojewódzkim konkursie plastycznym " Wierzę , ratuj mnie w mojej wierze" w kategorii szkoła podstawowa klasa IV - Jakub Niesler klasa IV

I miejsce w Międzywojewódzkim konkursie plastycznym " Wierzę , ratuj mnie w mojej wierze" w kategorii szkoła podstawowa klasa II - Adam Sekuła klasa II

 

Adamczyk Maja klasa 1a– Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Strawińska Łucja klasa 1a – Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Fajkis Maja klasa 1b - Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Krzanowska Zuzanna klasa 1b- Laureat II miejsca w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Łeptowska Amelia klasa 2a  – Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Musioł Franciszek klasa 2a– Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Pawela Bartłomiej klasa 2a– Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Szołtys Paweł klasa 2a– Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Urych Martyna klasa 3a  – Laureat II miejsca w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Grzelak Mateusz klasa 4a – Laureat II miejsca w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursy Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 

Dominika Panol klasa 4a- wyróżnienie w konkursie " Głosuj za Polską" Polski Plakat Plebiscytowy 

Jakub Czupała klasa 4a- wyróżnienie w konkursie " Głosuj za Polską" Polski Plakat Plebiscytowy 

 

Osiągnięcia Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  "Kangur Matematyczny2021"

Wyniki szkolne:

KATEGORIA ŻACZEK – KLASA II

I miejsce - Rygol Nadia

II miejsce - Stempin Jan

III miejsce - Musioł Franciszek

KATEGORIA MALUCH – KLASA III i IV

I miejsce - Theil Karol ( III )

II miejsce - Fajkis Milena ( III) 

III miejsce - Czupała Jakub ( IV )



Wygenerowano w sekund: 0.03
559,238 unikalne wizyty