• Nominacja w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2024 organizowanego przez Dziennik Zachodni!

• 14.10.2024 15:28
      • Z radością informujemy, że nasza szkoła została nominowana do nagrody dla placówki przyjaznej uczniom i rodzicom w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2024 organizowanego przez Dziennik Zachodni!

Dodatkowo, z dumą chcielibyśmy pochwalić się, że dwie nauczycielki z naszej szkoły – pani Marzena Biela oraz pani Iwona Krawczyk – zostały nominowane do nagrody dla nauczycieli cieszących się największym szacunkiem i sympatią. To wyróżnienie jest dowodem na ich wyjątkowe zaangażowanie, troskę o uczniów oraz profesjonalizm, który docenia cała społeczność szkolna.

To dla nas ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie szkół wyróżnionych za nasze podejście do edukacji i współpracy z rodzicami. Każdego dnia staramy się tworzyć przyjazne i inspirujące środowisko, w którym nasi uczniowie mogą się rozwijać, a rodzice czują się partnerami w procesie edukacyjnym.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. Zapraszamy do śledzenia kolejnych etapów plebiscytu i liczymy na Wasze głosy!